جعبه باز خریدکالا24 چیست ؟

جعبه باز خریدکالا24 چیست ؟

جعبه باز به طور کلی  فرصتی عالی برای صرفه جویی در هزینه هاست. با استفاده از این طرح شما میتوانید بجای خرید کالای دست دوم کالای نو خریداری کنید که به دلایل

مختلف کاهش قیمت داشته اند.

دقت نمایید محصولات جعبه باز به هیچ عنوان دست دوم نیست.

شما میتوانید گوشی، لپتاپ، دوربین، ساعت یا هر وسیله‌ دیگری که به ذهنتان میرسد را با قیمت بسیار مناسب خریداری نمایید.

کالاهای فروشگاه آنلاین خریدکالا24 قبل از اینکه  وارد انبار برای فروش شوند یکبار بصورت کامل توسط کارشناسان مجموعه بصورت کامل از نظر سلامت فیزیکی بررسی

میگردند .

 

مراحل تعیین کالاهای بخش جعبه باز به شرح زیر میباشد:

  • درمرحله اول محصولاتی که از نظر بسته بندی دچار آسیب هستند تفکیک میشوند و این امر باعث میشود که وجه تمایزی خوب و بالا نسبت به رقبای خود در جهت جلب رضایت مشتریان طی سالهای گذشته داشته باشد .
  • پس از بررسی در این بخش ممکن هست تعدادی کالا وارد بخش جعبه باز شوند که نسبت به قیمت کالاهایی که از نظر فیزیکی در سلامت کامل هستند تفاوت قیمت دارند.
  • در مرحله دوم جعبه باز ممکن هست تعدادی کالا در اثر حمل و نقل از نظر ظاهری دچار مشکل شوند و توسط مشتریان بصورت پلمپ و یا مرجوع گردند

(البته این موضوع به منزله دست دوم بودن محصول نمیباشد).

در این قسمت کارشناسان فروشگاه مجدد کالاها را باز کرده و بررسی مینمایند و در صورت صحت عملکرد و سلامت خود محصول (بسته بندی مورد نظر نمیباشد) در بخش جعبه باز با عکس واقعی

(بدون دستکاری و تغییر گرافیکی ) قرار میگیرند .

  • مرحله سوم شامل محصولاتی میگردد که این امکان وجود دارد  مشتری به دلیل عدم تطابق تصویر روی سایت با کالای خریداری‌شده، آن را به خریدکالا24 پس دهد.

  به دلیل مطابقت و عکاسی از روی خود محصولات تا به امروز این مشکل وجود نداشته است و این نیز وجه تمایزی خاص نسبت به دیگر فروشگاه های رقیب میباشد.

حال شما میتوانید با بهترین قیمت و خیالی آسوده محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.

چطور به بخش جعبه باز خریدکالا24  اعتماد کنیم؟

فروشگاه اینترنتی خریدکالا24 همیشه تمام تلاش خود را در جهت حفظ رابطه صادقانه با مشتریان داشته است.

بطور قطع اولین فروشگاه اینترنتی در کشور میباشد که اورجینال بودن یا بطور عامیانه کپی (غیر اصل بودن) محصولات خود را اعلام نموده است .

همچنین همیشه تلاش کرده تصاویر محصولات بر مبنای محصول ارسالی باشد .

این مورد یکی از مواردی هست که شما در فروشگاه های معروف هم گاهی شاهد آن هستید که کالاهای خریداری شده شما با تصاویر محصول مغایرت دارد.

همچنین در صفحه‌ی هر محصول در بخش جعبه‌ باز (open box) توضیحات کاملی از ایرادات احتمالی محصول را ذکر کرده‌ایم.

حتی اگر نقصی ظاهری در محصول وجود داشته باشد آن را هم می‌توانید با جزییات کامل در گالری تصاویر و  و گاهی توضیحات محصول مشاهده نمایید .

ضمانت سلامت کارکرد کالا ضمانتی هست که ما به شما میدهیم .

به همین دلیل برای جلوگیری در مشکلات آتی لطفا از جدا سازی هولوگرام درج شده بر روی محصول تا تایید نهایی خودداری نمایید.

(کلیه محصولات از بسته بندی خارج،تست و هولوپرام بر روی آنها نصب میگردد).

آیا فروش جعبه باز زمان خاصی دارد ؟

  • پاسخ ما به شما این است که شما همیشه میتوانید از بخش جعبه باز خرید نمایید و هیچگونه محدودیتی در خرید آن از نظر زمان و تعداد وجود ندارد.